Ontmoet onze collega’s

Denkt u dat Praktijk Gewoonbyzonder iets voor u kan betekenen?
Neem dan gerust contact op via de contactbutton op de homepagina of telefonisch: 06-22874751

Herman Hulleman
Herman HullemanHoofdbehandelaar GZ-Psycholoog
Tanya Pit
Tanya PitMedebehandelaar Psycholoog
Marieke Kaspers
Marieke KaspersMedebehandelaar Psycholoog
Marjan van’t Spijker
Marjan van’t SpijkerRouw- en Verliestherapeut
Martijn Kostense
Martijn KostenseAmbulant begeleider CGT
Irene Driessen
Irene DriessenAdministratief Medewerkster
Marlies Hendrikse
Marlies HendrikseSysteemtherapeut
Karin Stam
Karin StamDiagnostisch medewerker
Anique Noordzij
Anique NoordzijMedebehandelaar GZ-Psycholoog
Judith Arnoldus
Judith ArnoldusMedebehandelaar Orthopedagoog
Aernoud van der Knoop
Aernoud van der KnoopMedebehandelaar Psychotherapeut
Joëlle Bakhuis
Joëlle BakhuisMedebehandelaar Orthopedagoog
Marieke Franken
Marieke FrankenSpel- en Muziektherapeut
Nanda Schouten
Nanda SchoutenSpeltherapeut

Gewoonbyzonder | Contact

Denkt u dat Praktijk Gewoonbyzonder iets voor u kan betekenen?
Neem dan gerust contact op!

Locatie Harderwijk
Oosteinde 23
3842 DR Harderwijk
Herman Hulleman Marieke Kaspers
Werkdagen: maandag tot en met vrijdag Werkdagen: dinsdag en vrijdag
Tel: 06 22874751 Tel: 06 24126654
herman@gewoonbyzonder.nl marieke@gewoonbyzonder.nl
Aernoud van der Knoop Karin Stam
Tel: 06 43685442 karin@gewoonbyzonder.nl
aernoud@gewoonbyzonder.nl
Anique Noordzij Nanda Schouten
Landbouwlaan 1B Dennenlaan 37
3844KV Harderwijk 3843BW Harderwijk
anique@gewoonbyzonder.nl Tel: 06 38934895
nanda@gewoonbyzonder.nl
 
Locatie Nunspeet
Beltmolen 60
8071TL Nunspeet
Judith Arnoldus
Werkdagen: dinsdag tot en met donderdag
Tel: 06 42091968
judith@gewoonbyzonder.nl
Locatie Ermelo
Tanya Pit Joëlle Bakhuis
Putterweg 6 Tuinwegje 12
3851GD Ermelo 3851MK Ermelo
Tel: 06 34312378 Tel: 06 53854742
tanya@gewoonbyzonder.nl joelle@gewoonbyzonder.nl
Marjan van’t Spijker
Middelerf 14B
3851SP Ermelo
Tel: 06 51336397
marjan@gewoonbyzonder.nl

“GEWOON WAAR MOGELIJK, 
BIJZONDER WAAR NODIG”

  Wachttijd

De wachttijd verschilt per behandelaar. Zie voor de actuele informatie over dit onderwerp, onder ‘praktische informatie’.

  OPENINGSTIJDEN

Ma t/m vr 09:00 – 18:00
Za t/m zo Gesloten

  Herman – 06 22 87 47 51

  Tanya – 06 34 31 23 78

  Marieke – 06 24 12 66 54

  Judith – 06 42 09 19 68

  Martijn – 06 33 85 77 40

Marlies – 06 28 18 82 71

  Anique – 06 16 13 31 78

  Aernoud – 06 43 68 54 42

  Joëlle – 06 53 85 47 42

  Marjan – 06 51 33 63 97

 Nanda – 06 38 93 48 95

  LOCATIES

Harderwijk Ermelo Nunspeet